Оціночна компанія

PRO
МАЙНО - оціночна компанія

Оцінка гаража

Оцінка гаража або паркомісця

Отримайте оцінку гаража, не виходячи з дому.

Вартість оцінки від 2500 грн.

Термін виконання оцінки квартири від 1 години до 3 днів.

Надішліть документи зараз і отримаєте оцінку Новою поштою або особисто в руки.

Відправити документи

Ми гарантуємо конфіденційність, нерозголошення персональних даних та анонімність заявників!

Оцінка гаража в Києві та Київській області

 • Ми працюємо професійно, оперативно та якісно.
 • Кожен експерт-оцінювач має кваліфікаційне свідоцтво Фонду державного майна України
 • Оцінка гаража відповідає всім вимогам законодавства України.
 • Послуга оцінки гаража будь-якого рівня складності проводиться в мінімально можливі терміни.

Як зробити оцінку гаража?

1 варіант:

Безпосередньо в офісі компанії.

2 варіант:

Відправляєте копії документів електронною поштою або відразу ж у нас на сайті -  Надіслати документи 

Отримуєте Новою поштою в найближчому відділенні готову оцінку квартири, що істотно заощаджує Ваш час. Оплачуєте оцінку квартири зручним для Вас способом: Приват 24 або на Новій пошті при отриманні.


БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА по всій Україні в найближче до Вас відділення Нової пошти, якщо вартість оцінки перевищує 2000 грн!

Які документи потрібні для оцінки гаража?

 • Паспорт власника
 • Ідентифікаційний код
 • Документи, що підтверджують право власності
 • Технічний паспорт (при наявності)

Скільки часу займає оцінка гаража?

Оцінка квартири займає від одної години до трьох днів з моменту подачі необхідних документів.

При замовленні експрес-оцінки квартири Ваш документ готовий упродовж години.

Експрес-оцінка гаража - упродовж години!

Вартість - 2700 грн.

Термін підготовки оцінки не впливає на якість виконання послуги. Саме Ваша оцінка виконується в першу чергу і готова в найкоротший термін.

Абсолютно всі оцінювачі в нашій компанії внесені до Єдиного реєстру оцінювачів України.

Оцінка квартир Київ

Найпоширеніша послуга з оцінки - це оцінка гаража Київ і Київська область та квартир у Києві. Оцінка гаража повинна носити характер досконального аналізу нерухомості з урахуванням глибоких знань ринку, практичних напрацювань, серйозного багажу досвіду і теоретичних знань методології проведення оцінки. У кожному районі враховується своя специфіка, оцінка квартир в Києві: Оболонь, Виноградар, Троєщина або Поділ, матимуть свої плюси і мінуси, які потрібно брати до уваги під час експертної оцінки.

Важливо, щоб компанія, обрана для здійснення оцінки квартири в Києві, комплексно, а не штамповано підійшла до реалізації завдання. Необхідний повний детальний аналіз ситуації аж до з'ясування фактів, якими не володіють інші учасники процесу, ретельний огляд квартири, компетентне консультування з супутніх питань, комплексний аналіз і, як результат, експертний звіт з оцінки гаража в Києві.

Наша компанія проводить оцінку квартир в різних районах Києва: можлива оцінка гаража на Оболоні (оцінка гаража в ГБК "Луговий", ГБК "Полярний", ГБК "Схід"), Виноградарі, Троєщині, Подолі та інших районах - ГБК "Академічний", ГБК "Олімпієць", ГБК "Батиєвський", ГБК "Супутник", ГБК "Петровський", ГБК "Либідь", ГБК "Дніпровець", ГБК "Сокіл", ГБК "Залізнодорожник", ГБК "Вектор", ГБК "Барвінок", ГБК "Синьоозерний", ГБК "Березняки", ГБК "Університетський", ГБК "Явір". 

У яких випадках необхідна оцінка гаража в Києві:

 • при оформленні угоди купівлі-продажу;
 • при оренді;
 • при кредитуванні;
 • при приватизації;
 • при розділі майна;
 • при шлюбному контракті;
 • при страхуванні;
 • при оподаткуванні;
 • при оформленні спадщини, даруванні та ін. випадках.
 • оцінка збитку (після затоплення, пожежі, інше).

У кожному індивідуальному випадку потреби в оцінці гаража необхідно звернутися за безкоштовною грамотною консультацією і отримати конкретні відповіді на питання: чи потрібна оцінка квартири, в який термін буде проведена, вартість оцінки квартири в Києві, що впливає на оцінку квартири, чи можна вплинути на результат оцінки квартири, що передбачити при проведенні оцінки квартири і будь-які інші питання, що цікавлять.

Оцінка гаража здійснюється як первинної форми ринку нерухомості, так і вторинної. Проводиться оцінка гаража в Києві будь-якого метражу.

Всі необхідні документи, вартість послуги оцінки квартири в Києві і термін виконання оперативно озвучуємо в телефонному режимі або при особистій зустрічі у нас в офісі за адресою: м Київ, вул. М. Тимошенко, 2- Д.

В інтернеті нас знаходять за такими запитами як: оцінка гаража Київ Оболонь, оцінка гаража Київ Виноградар, оцінка гаража на продаж, оцінка гаража для продажу і оцінка гаража Київ Троєщина.

Зателефонувавши за номером - (097) 977 33 11, Ви можете отримати попередню консультацію від нашого фахівця з оцінки Вашої квартири.